Najlepsze metody depilacji

depilacja metody

Gładka i jedwabista skóra to marzenie wielu kobiet. Klientkom oferowane są coraz nowsze i skuteczniejsze metody depilacji. Depilacja Gliwice, może zapewnić świetne efekty!

Dostępne metody depilacji

Na rynku istnieje bardzo wiele metod depilacji, z których chętnie korzystają kobiety. Najbardziej znanymi metodami są tak zwane metody domowe. Może się do nich zaliczać między innymi depilacja specjalną maszynką, depilatorem elektrycznym bądź kremem do depilacji. Oprócz tego, bardzo chętnie wybieranym zabiegiem dostępnym w wielu gabinetach, jest zabieg depilacji woskiem. Dzięki niemu, klientka ma okazję na cieszenie się gładką skórą w okresie od dwóch do 5 tygodni. Wśród popularnych metod depilacji znajduje się depilacja laserowa, która pozwala na utrzymanie trwałych efektów zabiegi.

Depilacja woskiem – jak wygląda?

Depilacja woskiem jest jedną z najskuteczniejszych metod pozbywania się zbędnego owłosienia z różnych partii ciała. Metoda ta jest szybka, daje oczekiwane efekty na długi okres. Polega na mechanicznym wyrywaniu włosków z danej okolicy ciała, za pomocą specjalnego, płynnego wosku pochodzenia naturalnego.

Wosk nakładany jest na wybrany obszar ciała. Następnie czeka się, aż wosk zastygnie i odrywa się go razem z włoskami i ich cebulkami. Dzięki tej metodzie można sprawnie pozbyć się zbędnego owłosienia. Efekt zabiegu utrzymuje się od 2 do 5 tygodniu, pozwalając cieszyć się niesamowitym efektem i gładką skórą. Warto również zaznaczyć, że zabieg sukcesywnie osłabia włosa i spowalnia jego odrastanie. Depilacja gliwice Cataleya zapewnia swoim klientkom najlepsze efekty zabiegu, wykonywanego w specjalistycznym gabinecie, pod okiem najlepszych profesjonalistów. Cena zabiegu, w zależności od wybranego rodzaju depilacji może wahać się w granicach od 25 do 120 złotych – szczegółowe informacje znajdują się w cenniku gabinetu.

Metoda depilacji laserowej

Depilacja laserowa to metoda depilacji, która daje trwałe efekty wykonanego zabiegu. Zabieg jest w stu procentach bezbolesny i bezpieczny – depilacja laserowa nie pozostawia po sobie podrażnień, tak jak może się to stać w przypadku użycia maszynki do golenia.

W depilacji laserowej, używa się specjalnego lasera, który w termiczny sposób niszczy cebulki włosów. Tym samym, zapobiega on ponownemu odrastaniu niechcianego owłosienia. Należy pamiętać, że depilacja laserowa jest najbardziej skuteczna, kiedy zabiegi powtarza się systematycznie. Cena zabiegu zależy od obszaru, w jakim jest wykonywany. Już teraz sprawdź ofertę, jaką daje depilacja Gliwice i skorzystaj z zabiegu.

0 Shares:
Dodaj komentarz
Sprawdź również
Jak zmyć lakier żelowy?
Czytaj dalej

Jak zmyć lakier żelowy?

Lakier żelowy – jak zmyć? Manicure żelowy to jeden ze sposobów na bardzo trwałą i efektowną stylizację paznokci.…
Czytaj dalej

Wyznaczanie Konturu Brody: Przewodnik

Wyznaczanie konturu brody to sztuka, która może diametralnie zmienić wygląd męskiej twarzy. Precyzyjnie ukształtowany kontur nie tylko podkreśla…